Prodavam stan vo Niko home Stip
1.000 €
24.10.2022 09:09

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2,5

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Engelsova

Stanot raspolaga so kvadratura od 50m2

Kontaktiranje posle 17h

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
071417470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам