1 / 12
Nishik X nane 28 ram L
350 €
24.10.2022 09:31

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Nishik X nane 28 ram L 3x8 altus. Sis. Shimano sifteri. Tektro. Sunture nxc. Schwalbe g one.. Cena 350 € moze zamena so telefon

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Delovi oprema za velosiped mtb

1112111 €

Delovi oprema za velosipedi

123456 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам