1 / 3
NOV Sokovnik Rohnson
3.500 МКД
08.12.2022 15:54

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov sokovnik Rohnson
Sokovnikot ne e upotrebuvan voopsto NOV E

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници / Блендери

Се продава од:

Иво
Потврден огласувач
070853870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам