1 / 3
Prodavam dvosed
5.000 МКД
28.01.2023 19:03

Аеродром / Скопје

Prodavam skoro nov dvosed, mnogu malki koristen so kaseta za postelnina. Dimenzii na spusten lezaj 140*140sm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Двоседи

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
077834530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам