1 / 4
Maska jakna za 8/9godisna vozlast malku nosena
500 €
Цената е фиксна
10.01.2023 11:45

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

134

Боја:

Темно зелена

Jakna zimska so topla potstava za8/9 godini maslinasto zelena Edna sezona nosena kupena vo waikiki. Tel kontakt:078 263 933 Suzana.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078286590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам