1 / 2
Maska esenska jakna 9/10 godinsna vozrast
500 МКД
Цената е фиксна
10.12.2022 10:01

Карпош / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

146

Боја:

Црна

Esenska maska jakna mnogu komforna lesna suskavec odlicna. Tel kontakt:078 263 933 Suzana.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
078286590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам