1 / 12
Придавам луксузно наместен стан 103м2 со имотен лист
100.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.10.2022 16:26

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

103 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

2018

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Населба Автокоманда Штип

Продавам луксузно наместен стан нна два спрата со внатрешни скали во населба Автокоманда во Штип во близина на супермаркет Туш.

Станот е комплетно наместен со парно греење на пелети.

Контакт 078/482-520
branko_gorgiev@yahoo.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
078482520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам