1 / 2
Plac Nerezi
1 €
02.12.2022 14:21

Карпош / Скопје

Квадратура:

4245 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodavaat dva placa od 4245m2 do placot ima makadam pat. Se naoga na 200m nad cesmata za Gorno Nerezi.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
075529971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам