1 / 7
BMW M4 Competition
48.000 €
04.12.2022 22:35

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

M 4

Година:

2018

Гориво:

Бензин

Километри:

70000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

331 kw / 450 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Akrapovic downpipe
75.000km servisirana samo u Mkar sk
450hp
novi gumi micheline pilot sport 5 2022g

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tose
Потврден огласувач
078805045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам