1 / 3
Velosuped marka Giant
6.000 МКД
13.03.2023 19:50

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

25 "

Velosupedot e vo odlicna sostojba,komletno ispraven so novi gumi i simano oprema na nego.tel za kontakt 075 272 131.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076288722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам