1 / 12
Izvedba na kukja do karabina ili kluc na raka
По Договор
05.11.2022 18:41

Скопје Центар / Скопје

Montaza i prodazba na bekatonki
Ureduvanje dvorovi
Odrzuvanje dvorovi
Ureduvanje parkovi
Odrzuvanje parkovi
Ureduvanje zhiva ograda
Odrzuvanje zhiva ograda
Izvedba na betonska ograda
Izvedba na kukja karabina i kluc na raka
Montaza na zelezna ograda
Iskop planiranje i ramnenje dvorovi i parceli
Tamponiranje dvorovi, parceli, pakinzi
Izvedba na betonski stazi
I drugo

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Ureduvanje Iskop Izvedba
Skopje
Потврден огласувач
075331201
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам