1 / 4
zemja za fotovoltaicni paneli
5 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.01.2023 18:25

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

7006 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставување на фотоволтаични панели во Кавадарци
во близина на Смилица 180м од последната куќа во близина од 600м има трафостаница цена за земиштето 5e м2 или за издавање по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

robert
Потврден огласувач
078419197
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам