1 / 10
Се издава стан за студенти Banes me qira për studentë
По Договор
24.12.2022 15:51

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Ul 15 Prohor Pchinski

Ipet me qira banes për studentë
Banesa gjindet në Shkup-Duqanxhik afër kalasë së Shkupit dhe afër Çarshisë
Banesa është e mobiluar,me nxemje qëndrore

Се издава стан за студенти
Станот се наоѓа во Скопје-Дуќанџик блиску скопско кале и блиску чаршијата
станот е опремен со мебел,и централно греење

Tel: 072 757 578 Viber/Watsapp

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Mervan
Потврден огласувач
079 223 673 072 757 578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам