1 / 9
Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS.
8.000 МКД
22.01.2023 13:46

Битола / Битола

Samsung Galaxy Watch 4 40mm / LTE, Bluetooth, Wi-Fi, GPS.
Vo odlicna sostojba e ne e mnogu koristen i e bez grepki na nego, odi so full pakovane i e amerikanska verzija.
Se so treba da se vidi go ima na slikite.
Mozi da se vidi i proba so prethodno zakazuvane na telefon.
Slobodno mozite da me kontaktirate na mobilen broj ili na viber vo sekoe vreme.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
079284538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам