1 / 12
OPEL CORSA 1.3 CDTI ODLICNA
2.890 €
01.01.2023 18:16

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Opel Corsa 1.3 CDTI uvezena so kompletna sredena dokumentacija do registracija. Kolata e redovno servisirana I e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva:
- AVTOMATSKA KLIMA
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE ( dalecinsko)
- ABS
- EPS
- AIR BAG x 4
- ELEKTRIKA NA STAKLA I RETROVIZORI
- KOMANDI NA VOLAN
- SERVO VOLAN
- 2 KLUCA.....
KONTAKT BROJ 070 /541-618
KONTAKT BROJ 078/244-215

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxxxxx
Потврден огласувач
070/541-618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам