1 / 3
Procesor LGA 775, Q9500, Q8400, E8500. Quad Core, Dual Core.
700 МКД
Цената е фиксна
28.05.2023 01:31

Штип / Штип

Procesori ( CPU ) - LGA 775

👉 Q9500 - 1200 ден.
Quad Core, 6M Cache, 2.83 GHz, 1333 MHz.

👉 Q8400 - 900 ден.
Quad Core, 4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz.

👉 E8500 - 700 ден.
Dual Core, 3.16 GHz, 6MB Cache, 1333MHz.

✅Процесорите се стрес тестирани и работат перфектно.

📦 Праќаме по карго.

📌 Доколку ви треба процесор за AMD AM3 прегледајте го огласот на следниов линк :: https://bit.ly/3UrSnCM

📌 Доколку ви треба процесор за LGA 1155 прегледајте го огласот на следниов линк :: https://bit.ly/PLGA1155

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Иван
Потврден огласувач
075/389-308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам