1 / 2
BOS PUMPA MERCEDES E 290 AVTOMATIK, E 210 ka.
50 €
20.01.2023 10:34

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

e 290

Tип на делови:

Резервни делови за мотори

BOSPUMPATA E OD 290 ka AVTOMATIK ,izvadena od stranska kola,,,ispravna...

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

BOBAN
Потврден огласувач
070347267\078626236
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам