1 / 1
Купувам куќа во с.Цер
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.10.2022 12:21

Кичево

Квадратура:

100 m²

Греење:

Дрва

Купувам куќа во с.Цер.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се бара / Можна е замена од:

Brsjak
Потврден огласувач
078/313-441
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам