1 / 8
Ssanhyong Kyron M200xdi 2006god 104kw 1998cm
4.500 €
17.11.2022 17:13

Делчево / Делчево

Марка:

Ssangyong

Модел:

Kyron

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

104 kw / 141 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ssanhyong Kyron M200xdi 2006god 104kw 1998cm

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Avto1
Bul.Makedonija bb
Потврден огласувач
070945568
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

3900 €

Opel Corsa 2011 god 1.2cdti 55kw

3900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам