Се продаваат ниви
2 €
12.01.2023 02:35

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

14000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нивите се наоѓаат во близина на автопатот, патарина Преод.
1. Површина КП1463 Во место викано Павлово трло класа 4 (4344м2)
2.Површина КП1464 место викано Павлово трло класа 3 (5126м2)
3.Површина КП1467 Во место викано Дулевец класа 3 (5691м2)
.
.
Цена 2.6€ по м2

+39877607415

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tipo
Потврден огласувач
078810207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам