1 / 4
Se izdava
По Договор
25.10.2022 14:57

Чаир / Скопје

Квадратура:

180 m²

Греење:

Струја

Se izdava dukan vo dukangjik karsi gezer
180m2 dukan i
460m2 magacin
Za poveke informacii
072 75 75 78 ili
Viber vatsap 0032476851910

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Selajdin
Потврден огласувач
072757578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам