1 / 8
Mercedes-Benz Vito, Long 109 CDI, 2008 godina
6.950 €
24.03.2023 09:42

Карпош / Скопје

Mercedes Benz Vito, Long verzija 109 CDI
Vitoto e so pominati 235.000 km, vonodlicna sostojba !!

Cena so vkluceno DDV 7.900 eur

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Induatriska Zona Vizbegovo
Tel.070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Transit 2.2 TDCi, 2009 god

7950 €

Mercedes-Benz Vito, Long 109 CDI, 2008 godina

6950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам