1 / 5
Prodavam nova pravosmukalka za pepel
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 00:16

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Laawa
Nova, nekoristena
3000 denari,
3500 so rezerva Hepa filter

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071400451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам