1 / 10
Bandasi i gumi 19ki za audi
1 €
21.03.2023 18:54

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

19

Ширина на бандаж:

8.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

255

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

19

Bandasi orginal tomason germanski so zimski gumi mishelin zamena samo za 18ki so zimski gumi rotor ili drugo za audi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
gostivar
Потврден огласувач
075 372 009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам