1 / 9
Mercedes ML brabus motor 4.2
1 €
22.12.2022 21:11

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 420

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

260 kw / 354 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

22ki zimski gumi glanc novi
Moze i zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefco
Потврден огласувач
075476353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам