1 / 8
Cat S31
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 23:46

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Друга марка

Модел:

S31

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava Cat S31 otporen na udari, vodootporen, so gumeni kapacinja na site otvori
Telefonot raboti perfektno i celo vreme e koristen so zastitna maska i staklo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
075689933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам