1 / 6
Germanski aspirator PKM 9031X
150 €
06.03.2023 16:03

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Nov, neotpakuvan aspirator za vo kujna, donesen od Germanija.

https://pkm-online.net/9031x-10035.html

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Srdjan
Потврден огласувач
071908589
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам