1 / 2
Prodavam adapter EOS to SONY E
30 €
24.12.2022 23:10

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

До 3 Мегапиксели

Марка:

Sony

Prodavam adapter EOS to SONY E mount so autofokus,nov.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

kostakostak
Потврден огласувач
070515870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам