1 / 3
Prodavam Ford TRANZIT
1.350 €
Цената е фиксна
09.01.2023 13:46

Штип / Штип

Kamionceto e pali vozi bez dokumenti, za delovi ili celo

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

PRODAVAM TRAKTORSKA PRIKOLICA/PRIKULICA
rustijanstevanovski@yahoo.com
Потврден огласувач
078-207-667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам