1 / 4
Masa so metalni nogarki
11.000 МКД
12.02.2023 12:11

Карпош / Скопје

Prodavam masa so metalni nogarki mnogu malce koristena
Dimenzii 2m na 90cm

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Мартин
Потврден огласувач
070219240
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам