1 / 6
Maf senzor za fort eskord 1.6 16v doch 66kw 90ks
20 €
02.01.2023 15:50

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Eskord

Tип на делови:

Издувниот систем / турбо

Maf senzor za ford eskord 1.6 16v doch 66kw 90ks

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
077642394
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам