1 / 11
Mercedes 13-20 so kran palfinger
12.500 €
Цената е фиксна
07.11.2022 09:25

Скопје Центар / Скопје

Se prodava kamion mercedes 13-20 1997god so kran palfinger 11080A max 4880KG 7.7M 1280KG
Kamionot e vo odlicna sostojba isto i kranot raboti perfektno moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Za poveke info +389 72240099

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Lemii
Потврден огласувач
071385114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам