1 / 5
Beco bks5423
2.000 МКД
31.01.2023 15:50

Аеродром / Скопје

Се продава правосмукалка BECO
Моќност:1550W
Вмукувачка моќ:320W
Капацитет на сад:1.8L
Индикатор за полн сад
HEPA H10 филтер
Должина на кабел:5m
Посебно прилагодлива за лица со алергии
доста сочувана и во перфектна состојба

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
070484942
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам