1 / 6
Se izdava deloven prostor
По Договор
21.12.2022 23:12

Крива Паланка / Крива Паланка

Delovniot prostor se naogja na glavna ulica vo blizina na Gradska Bolnica na podzemen sprat, raspolaga so pomosna prostorija,WC i prostor namenet za lift

Za povekje info
071 342 877 Igor
071 699 065 Javorka

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
071342896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам