1 / 11
Изработка на оригинални уметнички дела
35.000 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2022 13:40

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Диманзија на делото 94цм на 129цм.
Рачно работена рамка од орев.
Автор, Далибор Тренчевски.
Наслов, Сувенир023.

Информацииве се за делото од главната слика(лила цо жолта позадина со дрвена рамка) од огласот.
Изработувам и по нарачка, по ваши димензии, бои структури итн...

Други работи може да разгледате на https://wireentertainment.net/en/art_artists/dalibor-trencevski/
Слободно контактирајте ме за се што ве интересира на 075 403 426, Далибор.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dalibor Trenchevski
Потврден огласувач
075403426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам