1 / 12
FORD FOKUS 1.6 HDI 08 GOD. 66 KW FULL
По Договор
Денес 09:51

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SE PRODAVA FORD FOKUS 1.6 HDI PEZO MOTOR
66 KW PROIZVEDEN 2008 GOD SO FULL OPREMA

KLIMA FUNKCIONALNA
ELEKTRIKA NA PROZORCI
SERVO VOLAN
CENTRALNA BRAVA
ORIGINAL RADIO CD FORD so komandi na volan
ORIGINAL BANDAZI FORD
ABS
ESP
10 X AIR BAG
GHIA OPREMA

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA

POGODNA ZA VOZAC POCETNIK

PERFEKTNO VOZILOMOZNOST ZA KREDITIRANJE NA VOZILOTO PREKU STOPANSKA BANKA (samo so licna karta i samo za onie koi zemaat plata preku STOPANSKA BANKA)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

BLAZE
Потврден огласувач
078474620 075899910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам