1 / 10
PRZO AVTO KOMPLEKS - SUZUKI GSR 600 -
По Договор
26.10.2022 14:27

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2006

Модел:

GSR

600 sm3 / 75 kw / 98 ks /

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

PRZO AVTO KOMPLEKS-Bitola
ul.Sheralti br.4
Потврден огласувач
070207336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам