1 / 2
Prodavam KIRBY
По Договор
26.10.2022 17:52

Кисела Вода / Скопје

Prodavam pravosmukalka KIRBY, Vo perfektna sostojba, mnogu malku koristena, cena po dogovor, Lice za kontakt Vesna 078 285 028

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Zvezdan
Потврден огласувач
078290339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам