1 / 7
Peugeot 206 + (44kw) 2010г. 4000e
4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 22:31

Демир Хисар

Марка:

Peugeot

Модел:

Друг модел

Година:

2010

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Колата е пали - вози. Потрошувачка на гориво околу 7л на 100км и на бензин и на плин.
За повеќе информации на телефон 078513128 Пеце

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

пеце
Потврден огласувач
078513128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам