1 / 4
Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.
80.000 €
23.01.2023 17:19

Тетово / Тетово

Квадратура:

20 m²

Греење:

Струја

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Centar vo Tetovo.
_______________
Lokalot ima 20m2.

Cena:
➧80.000€/m2

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам