1 / 11
Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch
9.900 €
Денес 01:46

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

Citan

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

80000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Mercedes Benz Citan 111
Motor:1.6 cdi
Km:180.xxx originalni
7 sedista
Perfekten motor menjac karoseria vozeno e familjarno za licni upotrebi
Donesena so vozenje od ch 🇨🇭
Voziloto e so svajcarski dokumenti moze da se carini za eden den
Mob :078 344 555


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам