1 / 3
Kopce za racna so auto hold za VW Golf 7, Passat, Jetta,
750 МКД
30.11.2022 19:32

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf 7

Tип на делови:

Електрични делови

Novi kopcinja za racna so auto hold za VW Golf 7, Passat 3G2 2014–>
= 2500 den
Passat 3C2 2005-2010
= 750 den

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Ss
Потврден огласувач
070 50 70 60
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам