1 / 6
Плац во Нов Дојран
23.000 €
Со вклучен ДДВ
20.01.2023 21:33

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

473 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Нов Дојран, 473 м2
Цена: 50 евра за м2
(без соработка со агенции)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Зоран
Потврден огласувач
075471770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам