1 / 8
Se prodava stan vo strog centar
2.500 €
Цената е фиксна
03.01.2023 16:52

Охрид / Охрид

Број на соби:

4

Квадратура:

109 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Kuzman Josifovski 2

Se prodava stan vo strog centar nasproti hotel riviera istocno orientiran 104m2
Cena za m2 e 2500 eur

Samo za seriozni kupuvaci

Kontakt
072744403
076466336

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

mert kom 2009 Dooel
Потврден огласувач
076466336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам