1 / 5
Maska tasna WEST POLO nova crna boja
3.599 МКД
02.12.2022 16:11

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

M

Боја:

Црна

Se prodavaat maski tasni WEST POLO novi crna boja. Zatvaranjeto e so magnet odlicni modeli.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Aleksandar
Bulevar Partiznski Odredi
Потврден огласувач
077568497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам