1 / 3
Медицински кревет со медицински душек
По Договор
04.03.2023 07:08

Карпош / Скопје

Се продава медицински кревет комплет со медицински душек. Наменет е за удобно сместување на болни лица. Наслонот под главата се подига и подедува според потребите на болното лице. Креветот лесно се придвижува од една просторија во друга. На тркалцата има кочници. Душекот е мек, удобен, со навлака со патент, лесен за одржување на хигиена. Целиот кревет е стабилен е и широк.
Види фотографии.
Креветот практично е неискористен, одличен е.
Цена по договор
Инф на тел 075560456

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Стан
Потврден огласувач
075560456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам