1 / 5
Se prodava vespa 150cc
700 €
08.01.2023 19:18

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2007

Модел:

Kineski

Motorot e super mnogu malku vozen vredi da se vidi.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076482815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам