1 / 9
Mercedes Benz Vito 111 CDI, Long !!!
7.950 €
24.03.2023 09:42

Карпош / Скопје

Mercedes Benz Vito
Long verzija
111 CDI
Klima
Tovarno+5 mesta za sedenje

Cena so vkluceno DDV 9500 eur

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god

10900 €

Ford Transit 2.2 TDCi, 2009 god

7950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам