1 / 8
Stan od 85m2 Bejbunar - ZDRAVESKI
1.500 €
20.01.2023 14:53

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

85 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Бејбунар

Se prodava stan od 85m2 vo Bejbunar.
Stanot go ima sledniot raspored:

- Dnevna so kujna i trpezarija
- Spalna soba
- Detska soba
- Toalet
- Kupatilo
- Terasa
Vkupnata kvadratura na stanot, e 85m2 od koi 9m2 e terasata.
Stanot se prodava kompletno namesten.
Cena: 1500 evra m2
Za povekje informacii, obratete se na:
Gjoko: 078/ 303-253
Julijana: 076/361-360
Sifra:0168

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам