1 / 1
Машина за миење садови FAVORIT MS 5000
11.000 МКД
27.10.2022 15:08

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Се продава машина за миење садови FAVORIT MS 5000 нова неотпакувана

– димензии: В/Ш/Д 85/60/60
– максимален капацитет: 12 сета садови
– 4 програми
– брз програм 30 min. на 40 C
– енергетска класа: А++
– класа на сушење: А
– еден циклус:12,4 л до 17,2 л вода соодветно на програмата
– траење на програма (стандарден циклус): 155 мин
– енергетска потрошувачка: 0,90 KWh
– заштита од поплава
– прилагодувачка кошара
– боја: бела/сребрена
– On/Off копче
– рачка на вратата
– start/pause копче
– копче на вртење за селектирање на програмите
– индикатори за текот на работата на програмата

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Makedonka
Потврден огласувач
070602723
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам